o nás

Jsme dodavatelé moderních TZB technologií pro všechny typy dnešních novostaveb, které vytvářejí příjemné a zdravé mikroklima v interiéru staveb.

Tyto technologie zvyšují celkový komfort bydlení a šetří spotřebu elektrické energie oproti zaběhlým standardům (vytápění plynem či elektrokotlem).
Převážně se specializujeme na dodávku uceleného systému vytápění a chlazení, řízeného větrání s rekuperací tepla se zpětným ziskem vlhkosti z interiéru a ohřevu vody pro všechny typy novostaveb rodinných domů, obzvláště pak těch nízkoenergetických a pasivních

– MAXcomfort system.

Realizace provádíme od roku 2009. Od tohoto roku jsme nabyli bohatých zkušeností v oblasti problematiky vnitřního prostředí staveb. Protože se trh v tomto odvětví neustále vyvíjí, tak i my se rok od roku s příchodem nových technologií snažíme tyto implementovat do našich realizací, abychom mohli zákazníkovi nabídnout vždy nejlepší řešení.

Celá naše řešení si umíme ve vlastní režii vyprojektovat. Tím odpadá častý komunikační šum mezi projekční kanceláří a realizační firmou, zrychlujeme a zlevňujeme celý proces od návrhu řešení až po samotnou realizaci a také eliminujeme možné nedorozumění. Při zakomponování systému do projektu se umíme vypořádat se všemi typy konstrukcí dnešních novostaveb, ať už se jedná o individuální architektonické studie či stávající návrhy typových domů.

Nebojíme se říct, že ke každé realizaci přistupujeme tak, jako by se jednalo o náš vlastní dům. Prioritou je pro nás spokojenost a především pohodlí zákazníka. Protože jak všichni víme, spokojený zákazník je tou nejlepší referencí. Aktuálně máme dokončeno přes 490 realizací a stejně tolik spokojených zákazníků.

Protože nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli jak se říká, postavili jsme pro vás vzorovou stavbu v centru Zlína, kde jsou v provozu a k vidění všechny námi nabízené technologie. Nově pro Vás máme k dispozici showroom i v Praze. Zde poskytujeme bezplatné poradenství a také školení nových instalačních partnerů. Rádi vás pozveme k prohlídce a probereme s vámi nejvhodnější řešení pro váš projekt, ať už ve Zlíně nebo v Praze.

Spolupracujeme

jablotron
Clen_CPD_barevny_pruhledny_vetsi
šimák logo
EvoHouse-Vodorovne
projekty-budov