Rodinný dům Vizovice

Typ konstrukce: litý beton Rozloha: 253m2 Použité technologie: MAXcomfort system Vždy nás velmi potěší, když se stavba, na které jsme se podíleli, objeví na některém ze stavebních serverů nebo se účastní architektonické soutěže.Obzvláště jsme potom hrdí na tento nádherný rodinný dům z Vizovic, kde projekční příprava našeho VZT systému nebyla vůbec jednoduchá a táhla se několik týdnů.... Pokračovat ve čtení

Typ konstrukce: litý beton

Rozloha: 253m2

Použité technologie: MAXcomfort system

Vždy nás velmi potěší, když se stavba, na které jsme se podíleli, objeví na některém ze stavebních serverů nebo se účastní architektonické soutěže.Obzvláště jsme potom hrdí na tento nádherný rodinný dům z Vizovic, kde projekční příprava našeho VZT systému nebyla vůbec jednoduchá a táhla se několik týdnů.

Celý projekt byl přihlášen do ankety Česká cena za architekturu 2017.
https://ceskacenazaarchitekturu.cz

V domě jsme instalovali systém teplovzdušného vytápění, kde hlavním zdrojem je tepelné čerpadlo vzduch-vzduch, které stavbu v zimě ekonomicky vytápí a v létě funguje jako centrální klimatizace pro celý dům.
O zdravé vnitřní prostředí a neustálý přísun čerstvého vzduchu do domu bez tepelných ztrát se stará rekuperační jednotka.
Pro ohřev vody je použit 300l bojler s vlastním tepelným čerpadlem.

Ohledně dotazů, projektové dokumentace, či fotografií z realizace nás kontaktuje nebo navštivte naši kancelář ve Zlíně nebo v Praze, kontakt zde

Fotocredit: ceskacenazaarchitekturu.cz

Máte nějaké otázky?
info@passivetechnology.cz
Zavolejte nám
+420 773 993 588
Region působnosti:
Celá Česká Republika

Napište nám zprávu

Sídlo společnosti:
Passive Technology s.r.o.
Rybná 716/04
110 00 Praha 1

 

IČ: 06713441
DIČ: CZ06713441
info@passivetechnology.cz

 

Pobočka / Showroom:
Passive Technology s.r.o.
Fügnerovo náb. 7060
760 01 Zlín