MAXcomfort system

CO JE MAXcomfort system?

Jedná se o ucelený systém moderních technologií, který Váš dům ekologicky vytápí, centrálně chladí, větrá, dokáže rekuperovat teplo i vlhkost a ohřívá vodu.

MAXcomfort system je vhodný pro všechny typy moderních novostaveb, obzvláště pak pro nízkoenergetické a pasivní stavby. Systém zabezpečí maximální pohodlí ve všech ročních obdobích, ať už je v zimě -29 °C nebo v létě +45 °C a to při minimální spotřebě elektrické energie. Systém je navržen z technologií, které využívají znovuobnovitelné zdroje energie a jeho provoz je tak maximálně ekologický, s nulovými emisemi a s minimálním dopadem na životní prostředí. Ve spolupráci s Vaším projektantem vyladíme návrh celého domu, abyste na dům mohli čerpat státní dotaci NZÚ ve výši až 535.000,- Kč a to bez nutnosti instalovat fotovoltaickou elektrárnu.

MAXcomfort system má již sám o sobě malé provozní náklady, ty ale můžete v budoucnu ještě snížit díky domácí fotovoltaické elektrárně (FVE), na kterou lze uplatnit státní dotaci NZÚ až 235.000,- Kč.

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ OD JEDNOHO DODAVATELE

Pro investora je velkou výhodou zajištění celého průběhu od návrhu přes realizaci až po vyřízení dotace NZÚ od jediného dodavatele.

Ve spolupráci s Vaším projektantem zoptimalizujeme obálku domu, vypracujeme návrh i samotnou instalaci celého systému.

  • vypracujeme projekt vytápění, vzduchotechniky a ohřevu vody pro stavební povolení a následně také dokumentaci pro žádost o státní dotaci NZÚ.
  • se stavební firmou zkoordinujeme stavební přípravu již při výstavbě hrubé stavby
  • naši montážníci provedou odbornou instalaci celého systému
  • po dokončení domu provedeme blower-door test (test průvzdušnosti obálky domu)
  • podáváme žádost o vyplacení státní dotace NZÚ

MINIMÁLNÍ SPOTŘEBA ELEKTRICKÉ ENERGIE

MAXcomfort system tvoří tři špičkové technologie předních světových výrobců s certifikátem EcoDesign a třídou energetické náročnosti A+ nebo A++. Tímto je zaručena minimální spotřeba elektrické energie i bez fotovoltaické elektrárny. Pokud jste ale fanouškem zelené energetiky, chcete být do jisté míry soběstační a za energie platit úplné minimum, pak Vám rádi systém rozšíříme o vlastní fotovoltaickou elektrárnu s akumulací do vody nebo do bateriérového úložiště.

DOTACE NA MAXcomfort system

Všechny komponenty systému splňují požadavky pro získání státní dotace Nová zelená úsporám (NZÚ). Každý z výrobců je uvedený na seznamu výrobků NZÚ a má přidělený svůj SVT kód. Passive Technology s.r.o. je zapsána v seznamu specialistů NZÚ. Pro novostavby je možno získat dotaci B.0 Základ – 235.000,- Kč, B.1 Pasiv 385.000,- Kč nebo B.2 Pasiv+ 535.000,- Kč. Pro rekonstrukce je zde dotace C.4.1 – 100.000,- Kč na systém s rekuperací tepla. A pro samostatné řešení fotovoltaiky až 235.000,- Kč.

TOP EKOLOGICKÉ ŘEŠENÍ

Systém je navržen z technologií, které využívají znovuobnovitelné zdroje energie a jeho provoz je tak maximálně ekologický, s nulovými emisemi a s minimálním dopadem na životní prostředí.

SERVISNÍ NÁKLADY A ZÁRUČNÍ DOBA

Díky vysoce kvalitním komponentům systém nevyžaduje téměř žádné složité servisní úkony. Jednou ročně provádíme servisní prohlídku, která je povinná kvůli držení záruční doby, která může být prodloužena až na 7 let.

UKÁZKOVÁ STAVBA

Rádi Vám tento systém předvedeme v praxi na některém z našich ukázkových domů ve Zlíně nebo v Praze. Případně můžeme domluvit schůzku s našimi zákazníky v jejich domě, kde žijí s naším systémem přes 11 let. Rádi Vám poskytnou reference.

A KOLIK TO STOJÍ?

Moc ne, ale raději nás kontaktujte pro vypracování cenové nabídky

PS: a pošlete i půdorys 🙂