MAXcomfort system 

MAXcomfort system

CO JE MAXcomfort system?

Jedná se o ucelený systém moderních technologií, který Váš dům ekologicky vytápí, centrálně chladí, větrá, dokáže rekuperovat teplo i vlhkost a ohřívá vodu.

MAXcomfort system je vhodný pro všechny typy moderních novostaveb, obzvláště pak pro nízkoenergetické a pasivní stavby. Systém zabezpečí maximální pohodlí ve všech ročních obdobích, ať už je v zimě -29 °C nebo v létě +46 °C a to při minimální spotřebě elektrické energie. Systém je navržen z technologií, které využívají znovuobnovitelné zdroje energie a jeho provoz je tak maximálně ekologický, s nulovými emisemi a s minimálním dopadem na životní prostředí. Ve spolupráci s Vaším projektantem vyladíme návrh celého domu, abyste na dům mohli čerpat státní dotaci NZÚ ve výši až 485.000,- Kč a to bez nutnosti instalovat fotovoltaickou elektrárnu.

MAXcomfort system má již sám o sobě malé provozní náklady, ty ale můžete v budoucnu ještě snížit díky domácí fotovoltaické elektrárně (FVE), na kterou lze uplatnit státní dotaci NZÚ až 155.000,- Kč.

MAXcomfort system

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ OD JEDNOHO DODAVATELE

Pro investora je velkou výhodou zajištění celého průběhu od návrhu přes realizaci až po vyřízení dotace NZÚ od jediného dodavatele.

Ve spolupráci s Vaším projektantem zoptimalizujeme obálku domu, vypracujeme návrh i samotnou instalaci celého systému.

  • vypracujeme projekt vytápění, vzduchotechniky a ohřevu vody pro stavební povolení a následně také dokumentaci pro žádost o státní dotaci NZÚ.
  • se stavební firmou zkoordinujeme stavební přípravu již při výstavbě hrubé stavby
  • naši montážníci provedou odbornou instalaci celého systému
  • po dokončení domu provedeme blower-door test (test průvzdušnosti obálky domu)
  • podáváme žádost o vyplacení státní dotace NZÚ

 

MINIMÁLNÍ SPOTŘEBA ELEKTRICKÉ ENERGIE

MAXcomfort system tvoří tři špičkové technologie předních světových výrobců s certifikátem EcoDesign a třídou energetické náročnosti A+ nebo A++. Tímto je zaručena minimální spotřeba elektrické energie i bez fotovoltaické elektrárny. Pokud jste ale fanouškem zelené energetiky, chcete být do jisté míry soběstační a za energie platit úplné minimum, pak Vám rádi systém rozšíříme o vlastní fotovoltaickou elektrárnu s akumulací do vody nebo do bateriérového úložiště.

 

DOTACE NA MAXcomfort system

Všechny komponenty systému splňují požadavky pro získání státní dotace Nová zelená úsporám (NZÚ). Každý z výrobců je uvedený na seznamu výrobků NZÚ a má přidělený svůj SVT kód. Passive Technology s.r.o. je zapsána v seznamu specialistů NZÚ. Pro novostavby je možno získat dotaci B.0 – 235.000,- Kč, B.1 385.000,- Kč nebo B.2 535.000,- Kč. Pro rekonstrukce je zde dotace C.4.1 – 100.000,- Kč na systém s rekuperací tepla. A pro samostatné řešení fotovoltaiky až 205.000,- Kč.

 

TOP EKOLOGICKÉ ŘEŠENÍ

Systém je navržen z technologií, které využívají znovuobnovitelné zdroje energie a jeho provoz je tak maximálně ekologický, s nulovými emisemi a s minimálním dopadem na životní prostředí.

 

SERVISNÍ NÁKLADY A ZÁRUČNÍ DOBA

Díky vysoce kvalitním komponentům systém nevyžaduje téměř žádné složité servisní úkony. Jednou ročně provádíme servisní prohlídku, která je povinná kvůli držení záruční doby, která může být prodloužena až na 7 let.

 

UKÁZKOVÁ STAVBA

Rádi Vám tento systém předvedeme v praxi na některém z našich ukázkových domů ve Zlíně nebo v Praze. Případně můžeme domluvit schůzku s našimi zákazníky v jejich domě, kde žijí s naším systémem přes 11 let. Rádi Vám poskytnou reference.

 

A KOLIK TO STOJÍ?

Moc ne, ale raději nás kontaktujte pro vypracování cenové nabídky

PS: a pošlete i půdorys 🙂

 

Projekce

Zpracujeme kompletní projektovou dokumentaci našich technologií pro stavební povolení (DSP), provádění stavby (DPS) a hlavně pro získání státní dotace Nová zelená úsporám (NZÚ), kde máme 100% úspěšnost.

Individuální přístup

Nebojíme se říct, že ke každé realizaci přistupujeme tak, jako by se jednalo o náš vlastní dům. Prioritou je pro nás spokojenost a především pohodlí zákazníka. Protože jak všichni víme, bydlení je základem života.

Showroom

Chceme Vám nabídnout to nejlepší řešení pro Váš dům. Ve Zlíně a v Praze pro Vás máme přichystány dva ukázové domy, které jsou vybaveny našimi technologiemi, které si můžete na místě vyzkoušet.
696
Hotových projektů
22562
Odeslaných emailů
36468
Telefonních hovorů
369546
Najetých kilometrů

Naši partneři

Máte nějaké otázky?
info@passivetechnology.cz
Zavolejte nám
+420 773 993 588
Region působnosti:
Celá Česká Republika

Napište nám zprávu

Sídlo společnosti:
Passive Technology s.r.o.
Rybná 716/04
110 00 Praha 1

 

IČ: 06713441
DIČ: CZ06713441
info@passivetechnology.cz

 

Pobočka / Showroom:
Passive Technology s.r.o.
Fügnerovo náb. 7060
760 01 Zlín

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]