O nás

O společnosti Passive Technology s.r.o.

Jsme dodavatelé špičkových moderních technologií pro všechny typy novostaveb, které vytvářejí příjemné a zdravé mikroklima v interiéru staveb a zajišťují celkový chod domácnosti. Tyto technologie zvyšují komfort bydlení a šetří také spotřebu elektrické energie oproti zaběhlým standardům (vytápění plynem či elektrokotlem).

Specializujeme se na dodávku vlastního systému MAXcomfort, který zajišťuje vytápění, centrální chlazení, řízené větrání s rekuperací tepla a ohřev vody při minimální spotřebě elektrické energie a přijatelných pořizovacích nákladech.

Hotových projektů
0
Odeslaných emailů
0
Telefonních hovorů
0
Najetých kilometrů
0

Dodáváme moderní technologie pro nízkoenergetické a pasivní stavby

2009
Založení živnosti

Během pár let získáváme bohaté zkušenosti z realizovaných zakázek a převzatých zkušeností ze severní Ameriky, Německa, Rakouska a začínáme se specializovat na moderní technologie určené pro pasivní domy jako je řízené větrání s rekuperací tepla, fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla. Také započalo první testování MAXcomfort systému.

 
2011
Představení MAXcomfort systému

První představení MAXcomfortu v tomto roce odstartovalo zájem veřejnosti o tyto technologie a začínáme pomalu realizovat první ostré zakázky pro rodinné domy v okolí Zlína, ale i v okolí Prahy. Začínáme se také věnovat programu Nová zelená úsporám.

 
2017
Založení firmy Passive Technology s.r.o.

S příchodem inovativních technologií upravujeme i náš MAXcomfort system, který je nově možno použít pro pasivní domy v té nejpřísnější normě (NZÚ B.2). MAXcomfort system je vizí budoucnosti. Začínáme s projekcí a vyřizováním státních dotací Nová zelená úsporám.

 
2018
Otevření vzorového pasivního domu a showroomu

Otevíráme vzorový pasivní dům ve Zlíně a showroom v Praze, kde chceme svým zákazníkům představit nejmodernější technologie, jejich použití a výhody v praxi a také funkčnost, kterou si mohou návštěvníci showroomů osahat.