O nás

O společnosti Passive Technology s.r.o.

Jsme dodavatelé špičkových moderních technologií pro všechny typy novostaveb, které vytvářejí příjemné a zdravé mikroklima v interiéru staveb a zajišťují celkový chod domácnosti. Tyto technologie zvyšují komfort bydlení a šetří také spotřebu elektrické energie oproti zaběhlým standardům (vytápění plynem či elektrokotlem).

Specializujeme se na dodávku vlastního systému MAXcomfort, který zajišťuje vytápění, centrální chlazení, řízené větrání s rekuperací tepla a ohřev vody při minimální spotřebě elektrické energie a přijatelných pořizovacích nákladech.

 

Projekce

Zpracujeme kompletní projektovou dokumentaci našich technologií pro stavební povolení (DSP), provádění stavby (DPS) a hlavně pro získání státní dotace Nová zelená úsporám (NZÚ), kde máme 100% úspěšnost.

Individuální přístup

Nebojíme se říct, že ke každé realizaci přistupujeme tak, jako by se jednalo o náš vlastní dům. Prioritou je pro nás spokojenost a především pohodlí zákazníka. Protože jak všichni víme, bydlení je základem života.

Showroom

Chceme Vám nabídnout to nejlepší řešení pro Váš dům. Ve Zlíně a v Praze pro Vás máme přichystány dva ukázové domy, které jsou vybaveny našimi technologiemi, které si můžete na místě vyzkoušet.
696
Hotových projektů
22562
Odeslaných emailů
36468
Telefonních hovorů
369546
Najetých kilometrů

Naše historie

2009
Založení živnosti

Během pár let získáváme bohaté zkušenosti z realizovaných zakázek a převzatých zkušeností ze severní Ameriky, Německa, Rakouska a začínáme se specializovat na moderní technologie určené pro pasivní domy jako je řízené větrání s rekuperací tepla, fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla. Také započalo první testování MAXcomfort systému.

2011
Představení MAXcomfort systému

První představení MAXcomfortu v tomto roce odstartovalo zájem veřejnosti o tyto technologie a začínáme pomalu realizovat první ostré zakázky pro rodinné domy v okolí Zlína, ale i v okolí Prahy. Začínáme se také věnovat programu Nová zelená úsporám.

2017
Založení firmy Passive Technology s.r.o.

S příchodem inovativních technologií upravujeme i náš MAXcomfort system, který je nově možno použít pro pasivní domy v té nejpřísnější normě (NZÚ B.2). MAXcomfort system je vizí budoucnosti. Začínáme s projekcí a vyřizováním státních dotací Nová zelená úsporám.

2018
Otevření vzorového pasivního domu a showroomu

Otevíráme vzorový pasivní dům ve Zlíně a showroom v Praze, kde chceme svým zákazníkům představit nejmodernější technologie, jejich použití a výhody v praxi a také funkčnost, kterou si mohou návštěvníci showroomů osahat.

Máte nějaké otázky?
info@passivetechnology.cz
Zavolejte nám
+420 773 993 588
Region působnosti:
Celá Česká Republika

Napište nám zprávu

Sídlo společnosti:
Passive Technology s.r.o.
Rybná 716/04
110 00 Praha 1

 

IČ: 06713441
DIČ: CZ06713441
info@passivetechnology.cz

 

Pobočka / Showroom:
Passive Technology s.r.o.
Fügnerovo náb. 7060
760 01 Zlín

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]