RD Brno

Typ konstrukce: Dřevostavba Rozloha: 260m2 Použité technologie: MAXcomfort system plus TČ vzduch – vzduch Fujitsu,  TČ vzduch – voda NeoRé/Fujitsu, rekuperace JABLOTRON FUTURA   Systém MAX Comfort plus  se skládá ze čtyř na sobě nezávislých systémů, které společně komunikují a fungují jako celek. Do domu jsme instalovali systém tepelného čerpadla vzduch – voda, které zajišťuje tepelnou pohodu... Pokračovat ve čtení

Typ konstrukce: Dřevostavba

Rozloha: 260m2

Použité technologie: MAXcomfort system plus

TČ vzduch – vzduch Fujitsu,  TČ vzduch – voda NeoRé/Fujitsu, rekuperace JABLOTRON FUTURA

 

Systém MAX Comfort plus  se skládá ze čtyř na sobě nezávislých systémů, které společně komunikují a fungují jako celek. Do domu jsme instalovali systém tepelného čerpadla vzduch – voda, které zajišťuje tepelnou pohodu v interiéru a bazénové hale pomocí podlahového topení, ohřívá teplou užitkovou vodu a také vodu ve vnitřním bazénu.

O zdravé vnitřní prostředí a neustálou výměnu vzduchu v interiéru se stará rekuperační jednotka JABLOTRON FUTURA, která navíc dokáže zajistit optimální vlhkost v rozmezí 40 – 50%.
Větrání bazénové haly zajišťuje speciální bazénová odvlhčovací jednotka se samostatným vzduchotechnickým rozvodem.

Pro případ extrémního počasí, jak tomu bylo letos v létě, jsme do domu nainstalovali tepelné čerpadlo vzduch – vzduch Fujitsu se vzduchotechnickým rozvodem, které v létě funguje jako centrální klimatizace pro celý dům a v zimě nebo přechodných obdobích lze použít pro plnohodnotné vytápění domu.

Máte nějaké otázky?
info@passivetechnology.cz
Zavolejte nám
+420 773 993 588
Region působnosti:
Celá Česká Republika

Napište nám zprávu

Sídlo společnosti:
Passive Technology s.r.o.
Rybná 716/04
110 00 Praha 1

 

IČ: 06713441
DIČ: CZ06713441
info@passivetechnology.cz

 

Pobočka / Showroom:
Passive Technology s.r.o.
Fügnerovo náb. 7060
760 01 Zlín